Rodinné cestování

Máte rádi cestování? Já si myslím, že mnoho lidí moc rádo cestuje. Je to totiž takový způsob, jak se odreagovat a odpočinout si od práce a denních starostí. Já pracuji v právnické kanceláři, takže si asi dokážete představit někdy ten můj shon nebo napnuté nervy. A možná to někomu přijde jako luxusní práce, ale tak dokonalé to zase není. Kolikrát se v práci musím nervovat, takže to není ideální pro naše zdraví. Někdy si říkám, že bych už s touto prací sekla a našla si nějakou klidnější práci. Jenomže jsem dobře finančně ohodnocená, takže se mohu dovolit i kvalitní cestování s dětmi. Moc ráda cestuji někam, kde je teplo. Ale v zimě mám taky velmi ráda hory. Nejraději mám hory v Rakousku a v Itálii, kam jezdím dvakrát ročně v zimě.

S manželem rádi cestujeme.

Nedokážu si představit, že bych nemohla cestovat v zimě na hory a odpočívat tam a lyžovat. Jakou máte rádi dovolenou třeba vy? Pokud je zima, lyžujete rádi nebo sedíte doma u krbu? Já si nedokážu představit zimní dovolenou a cestování bez toho, že bych nelyžovala a nebo nebruslila. Já jsem totiž velká milovnice lyžování a bruslení. A já si myslím, že v tom nejsem sama. Nicméně, ale například můj manžel, tak ten lyžování úplně nesnáší. V tomhle se vůbec neshodneme. Protože můj manžel rád cestuje pouze do teplých krajů, kde se může opalovat a koupat v moři.

Cestování mám ráda.

Takže to naše cestování je někdy taky hrozné. Někdy se vůbec nemůžeme dohodnout, kam vůbec budeme cestovat. A někdy je to takové, že se hádáme a dva dny spolu nemluvíme. Jenomže ale právě díky našim dětem se vždycky raději dohodneme, ať je všechno klidné a ať je každý spokojený. Chceme, aby naše malé děti měly příjemné zážitky z našeho cestování a aby se jim všechno líbilo. Protože jsme oba s manželem zastánci toho, že děti by měly poznávat krásy a zákoutí přírody, protože je top taky může připravit na všechny radosti i strasti, které svět přináší.