Zda opravdu ušetříte, je jen na Vás

Kompletní oplocení pozemku je nadmíru důležité rozhodnutí. A pokud se Vám nedostává dostatek finančních prostředků, pak ke svým požadavkům musíte přidat i nízkou cenu. To je jednou jisté. Omezení ve výběru plotu se pak stává tvrdou realitou.

Vy si vyberete, například pletivo, protože je pro Vás nejlevnějším řešením. Ale je tomu tak skutečně? Stejně musíte:

· postavit podezdívku,
· zabetonovat sloupky,
· a poté natahovat pletivo.
· Nemluvě o tom, že si vše musíte předem dobře naplánovat.

Spočítejte si čas, který nad přípravou stavby a nad samotnou stavbou plotu strávíte. Musíte přece vědět, že čas jsou peníze! A ještě jedna otázka? Bude pletivo splňovat všechny Vaše požadavky?
Nezměnil byste raději oplocení pletivem na cenově dostupný plot betonový?
Betonové ploty ceník také mají. Stačí se podívat. A divil byste se, jak rychle, precizně a bez Vaší námahy budete mít svůj pozemek ohraničen! Záleží Vám skutečně jen na ceně, aniž byste bral v potaz i to, že betonový plot zajišťuje:

· ochranu,
· soukromí,
· bezhlučnost,
· a dokonce i estetický vzhled?

A když si propočítáte náklady v poměru k rychlosti a preciznosti montáže betonového plotu, pak musíte být na vážkách.

Co tedy zvolit?

S ceníkem betonových plotů v ruce nezapomínejte ani na to, že ohraničením Vašeho pozemku betonovým plotem získáte spoustu času pro sebe, protože
· jedná se o bezúdržbovou záležitost trvalého rázu,
· montáž bude probíhat bleskově, a to i s následným úklidem po stavbě.

I nyní jste přesvědčen, že pletivo bude pro Vás tím nejlepším řešením? Nebo snad začínáte váhat nad svým prvotním rozhodnutím? Nulová údržba betonového plotu Vás ale musí přesvědčit o Vaší volbě. Umíte si představit, jak budete jednou za čas běhat kolem pletiva se štětcem, abyste jej natíral proti korozi? Je pletivo skutečná úspora?