Čím vás mohou překvapit erotické masáže

Využijte výhod komplexní masáže

Výrazem „komplexní masáž“ lze označit pouze takovou techniku, která je schopna provádět doteky i v partiích, které jsou běžným masérským technikám zapovězené. Jsou považovány za příliš intimní a zpravidla si maséři nedovolí zařazovat je do svých běžných postupů. U erotických masáží se můžete s masérkou domluvit, aby se věnovala vašim erotogenním zónám, rozproudila v nich krev a energii a tím pádem abyste mohli prožít velmi intenzivní zkušenost, která vyzdvihuje erotické masážní salóny na vyšší úroveň.

hezká dívka

Erotická masáž v Praze Matahari salon není služba, kdy dochází k pohlavnímu styku, a to ani pomocí orální techniky, ovšem to neznamená, že byste nemohli dosáhnout vícečetného orgasmu. Klient má totiž výhodu v tom, že se může plně uvolnit, relaxovat a nabudit k intenzivnímu prožitku díky tomu, že není nucen vykonávat prakticky žádný fyzický pohyb, vše je plně v režii samotné masérky.

žena a muž v lázni

Masérka není zahalena do ochranného oděvu

V klasických masážních salónech jsou maséři a masérky oblečené podobně, jako praktiční lékaři, proto vám také tyto procedury mohou připomínat lékařské ordinace, a proto tu také nelze prožít naprostou relaxaci a dát přirozený průchod sexuální energii. Erotické masážní salóny jsou uspořádány tak, aby vám navodily uvolnění a zároveň vzrušení, umocněné pohledem na překrásné masérčino obnažené tělo.

Můžete si tedy dopřát rozkoš z hlazení jejími dlaněmi a přitom pozorovat všechny ty nádherné tvary a barvy pokožky, prsních bradavek, rtů, očí a vlasů, můžete se kochat i jejími růžovými ploskami chodidel, když ji požádáte o footjob. Masérka vám může pokládat na záda rozehřáté lávové kameny, může masírovat penis i prostatu, sedět vám na klíně nebo se pohybovat po celém vašem těle jejím nahým tělem. Jak vidíte, možností, jak prožít vrcholnou rozkoš, je celá řada.