Relax s vůní podzimu a chutí vína

Pokud zvažujete pár dní odpočinku a poznávání zajímavých míst, zavítejte na jih Moravy, přesněji do jednoho ze známých měst, které se pyšní nádherným zámkem a také svojí vinařskou tradicí, do Lednice. V čase nastávajícího podzimu je toto místo ideální k procházkám, i velmi oblíbeným vyjížďkám na kole, nebo návštěvám historických památek, kterých je zde, i v blízkém okolí velké množství. K vašim zážitkům chce svým dokonalým servisem přispět náš Lednice hotel lednice.galant.cz, který už svojí samotnou polohou, (v těsné blízkosti zámku a jeho zahrad) a také svými službami zaručuje spokojenost svých hostů ve všech ohledech spojených s ubytováním u nás, ať už jde o dvojice, rodiny s dětmi, či celé skupiny. Náš hotel nabízí tři druhy pokojů, v nichž najdete klidné a pohodlné zázemí, pro dny vašeho odpočinku.Ležící žena na lehátku s koktejlem
— Pokoje “standart”– najdete v nich romanticky laděné zařízení v bílých tónech, samozřejmostí je televizor, připojení k internetu a vysoušeč vlasů. Většina těchto pokojů skýtá možnost pohledu na řeku Dyji z přilehlého balkónu.
— Rodinné pokoje-komfort většího prostoru ocení právě rodiny s dětmi, které jistě ocení hlavně dva pokoje skládající se z ložnice a obývacího prostoru s menším kuchyňským koutem a satelitní televizí.
I zde je prostor rozšířen o balkon.
— Pokoje “deluxe”-pokoj se samostatnou ložnicí a obývacím pokojem, na kterém naleznete také například kávovar a pohodlnou koupelnu s vanou.
Všechna lůžka pokojů jsme vybavili ergonomickými matracemi, polštáři s antialergickou úpravou a k vašemu příjemnému spánku jistě přispěje i kvalitní povlečení ze stoprocentní bavlny. Samozřejmostí jsou vydatné snídaně zahrnuté do konečné ceny, kterou vykalkulujete po zadání typu pokoje a počtu osob do poptávky na našich stránkách.Nápis recepce, klíče, zvonek
Přijeďte se trochu rozmazlit do kraje vína, kde se právě v těchto dnech rodí vyhlášený burčák, a kde vás budou na každém kroku okouzlovat pohledy na nekonečné řady vinohradů, kterým kralují Pálavské vrchy.