Jak mít vše vždy na očích?

Pokud je někdo majitelem firmy, je v jeho vlastním zájmu, aby se mu z ní neztrácel její a tedy vlastně jeho majetek. A je-li někdo řídícím pracovníkem podobného podniku, má obdobný zájem, pouze s tím rozdílem, že on může namísto majetku přijít o místo.
Jenže zkuste si hlídat vozidla v nějaké spediční firmě! Zkuste si hlídat stroje a techniku ve firmě dejme tomu stavební! Stačí si spočítat, kolik zařízení, pohybujících se křížem krážem po vlastech českých, připadá v průměru na každého pracovníka, jenž za ně zodpovídá, a rázem je jasné, že to se prostě uhlídat nedá.
Jenže omyl! Ono se to uhlídat dá. To ovšem jedině v případě, že si v té které firmě pořídí RMC systém.
V případě tohoto systému jde o možnost virtuálního sledování obdobné techniky a rovněž toho, co se s ní děje, respektive zaměstnanců, kteří ji obsluhují. Stačí si nastavit příslušné parametry, tedy to, co má být zjišťováno, a rázem je to plně pod kontrolou.
Majiteli firmy či oprávněné osobě pak stačí kdykoliv usednout k počítači připojenému na internet, přihlásit se a vzápětí se začít oddávat sledování vozidel. Které je možno provozovat i na libovolnou vzdálenost, i v přímém přenosu i dodatečně z uložených záznamů.
Není tu tak ničím složitým zjistit, kde se to či ono vozidlo nebo ten či onen stroj nacházejí, dá se hravě ověřit, zda je s tímto náležitě nakládáno, zda se pracuje nebo ne a jak, zda se neztrácejí pohonné hmoty, součástky nebo třeba i celá technika.sledování gps
Systém ale dokáže třeba i vytvářet automatickou knihu jízd, zjednodušovat administrativu, prostě usnadňuje život kdekomu, komu záleží na blahu podniku a nikoliv jen své vlastní kapsy.
Díky tomuto systému se ví, kdo ze zaměstnanců zaslouží ocenění a kdo padáka, kdo kde kolik čeho ‚odklonil‘ nebo kolik času prolenošil, kdo se ocitl během práce v nesnázích a v jakých.
Prostě učiněný zázrak. Na který mohou nadávat vlastně jen jediní. Ti, kdo by si rádi ve firmě nakradli, jenže mají smůlu, protože by se jim na to přišlo.