Představujeme vám tichou a výkonnou přenosnou elektrocentrálu Honda EU 22IT


Elektrocentrály jsou náhradní zdroje elektrické energie, jejichž srdcem je generátor a pohonná jednotka – spalovací motor. Liší se mnoha parametry, mezi nimi i výkonem, spotřebou paliva a také velikostí a hmotností. Rádi bychom vám představili výrobek, s nímž firma Honda uspěla na trhu u celé řady zákazníků – přenosnou elektrocentrálu Honda EU 22IT Elektrocentrály.

elektrické zásuvky

Je malá, dobře skladná a lehká – hmotnost přenosného „kufříku s horním madlem“ je pouze 22 kg a jeho výkon 2,2 kW. Bezpečně ji vložíte do kufru osobního auta nebo na zadní sedadlo a můžete se s ní vydat, kam se vám zachce. Máte pak k dispozici elektřinu i tam, kde byste ji rozhodně neočekávali. Můžete vyrazit třeba na cestu kolem světa a stačí doplnit pouze palivo, abyste i vysoko v horách mohli dobíjet mobilní telefon nebo zapnout svůj notebook.

stožár elektrického napětí

Je dobře odhlučněná – hlučnost bývá velkým nešvarem elektrocentrál a záložních zdrojů obecně. Můžete si toho všimnout třeba na stavbách, kde hukot kompresoru přehluší i běžný hovor a lidé se tu musí překřikovat. Na stavbě to ovšem omluvitelné je, ale na svatební zahradní párty, při kempování, outdoorových aktivitách a sportovních akcích v přírodě nebo při pobytu na chalupě? Tam jistě oceníte tichý chod a ten je právě u tohoto modelu výrobce Honda zaručen.

Připojíte k ní i počítač – ne všechny elektrocentrály umožňují bezpečný provoz výpočetní techniky a dalších citlivých elektronických zařízení, jako jsou televizory, nabíječky mobilních telefonů, Hi-Fi věže a reprosoustavy, měřicí a regulační technika atd. Honda EU 22IT je pro tyto účely naprosto ideální.

Poradí si i s vrtačkou a bruskou – elektrocentrála Honda EU 22IT zvládne napájet střídavým proudem i točivé stroje – elektromotory. Můžete k ní připojit elektrickou příklepovou vrtačku nebo úhlovou brusku, kotoučovou či přímočarou pilu, takže na chalupě i bez elektřiny zvládnete kutilské práce na výbornou.