Montáž nábytku nemusí souviset se stěhováním

V životě se stávají situace i méně obvyklé, které nelze zařadit přesně do škatulky podle profesního zaměření. Jako příklad můžeme uvést situaci, kdy potřebujete připevnit lustr nebo garnýže v panelovém bytě a vaše roční vrtačka na to prostě nestačí, anebo to nezvládáte vy sami. Vrtat do betonu a zvláště pak do stropu nebo do zdi ve velké výšce není žádná legrace, a co pak s tím, když jste v koncích? Volat kvůli tomu stavební firmu? Většinou se takové věci řeší přes hodinového manžela, ale ti jsou nesmírně vytížení a nemusí mít na vás čas. Zkuste se obrátit na některou ze stěhovacích firem, instalaci bytového vybavení a dokonce i montáž nábytku zvládnou i mimo obvyklé stěhování.

kuchyňská linka

Montáž nábytku Praha je dnes součástí pracovního rozsahu stěhovacích firem, mohou vám pomyslně „vytrhnout trn z paty“ i ve chvíli, kdy potřebujete přemístit vestavenou skříň v bytě či v domě do jiné místnosti a nemusí jít o klasické stěhování. Stěhováci si poradí i s kuchyňskými linkami, přizpůsobí jejich rozměry novému působišti, usadí horní skříňky a pracovní desku, připojí vodu, odpady a spotřebiče a samozřejmě zvládnou i zavěšení lustru, přišroubování svítidla, usazení garnýží, rolet, zrcadel, polic, zkrátka všeho, co v bytě potřebujete mít na svém místě.

koupelnová sestava

Když se stěhujete

Stěhovací firma zvládne rozebraný nábytek i pečlivě označit a zabalit a samozřejmě přestěhovat na nové místo. Můžete to udělat i vy sami, záleží jen čistě na vzájemné dohodě. Neměli byste však zapomínat na jednu podstatnou věc, a sice zajištění parkovacího místa pro odstavení stěhovacího vozu. Ve velkých městech a zvláště v Praze by nebylo od věci navštívit úředníky na magistrátu a požádat je o parkovací výjimku, jen tak máte jistotu, že odpadnou problémy s městskou policií a že vše klapne, jak má. Parkovací prostor také náležitě označte a v den stěhování nejlépe i fyzicky nějakou zábranou.