Krásná kuchyně v pár krocích


Krásná kuchyně je snem každé ženy, která má ráda vaření, pečení, nebo prostě musí v kuchyni trávit spoustu času, ať chce, nebo nechce. Zvelebit kuchyni není těžké a může stát doslova pár korun. Bude vás stát jen trochu práce, kterou ale zvládnete sami.

1. Úklid

Nejprve se zaměřte na úklid, ukliďte si pracovní plochy, všem věcem najděte místo, kam patří a dávejte je tam zpátky. Jakmile máte všechny věci uklizené, pak se zaměřte na jejich důkladné vyčištění. Jakmile budete mít hotovo, klidně se do toho pusťte ještě jednou, protože ani tak to nejspíše nebude ještě stále dokonalé. Pracovní plochy si udržujte čisté. Stejně tak v šuplících a policích mějte pořádek, jen tak bude kuchyně vypadat opravdu pěkně.

renovace

2. Renovace

Renovace kuchyně je dalším krokem, v případě že máte aspoň trochu financí, které do toho můžete dát. Stačí opravdu málo, koupit třeba kvalitní polepy, kterými zrenovujete skříňky. Polep promění vaši kuchyni naprosto dokonale, sice to půjde možná trochu vidět a bude s tím hodně práce ale na druhou stranu bude kuchyně opravdu vypadat jako nová. Pokud máte financí více, nebojte se vyměnit třeba celá dvířka, koupit nový dřez, nebo vyměnit pracovní linku za novou z masivního dřeva.

váha

3. Vychytávky

Vychytávky v kuchyni jsou další věcí, kterou opravdu oceníte a která vaši kuchyni rozzáří. Nebojte se koupit si stylové květináče na bylinky, košíky na nezbytnosti, barevné květiny do vázy, nebo třeba stylové snímatelné etikety na marmelády a zavařeniny, které určitě rádi zavařujete. Nebojte se vyšperkovat si kuchyni drobnostmi, které sice nejsou skoro vidět ale na druhou stranu dotváří dokonalý dojem z vaší kuchyně, ve které budete určitě ráda trávit svůj čas. V kuchyni se můžete cítit naprosto skvěle, chce to jen trochu snahy a optimismu.

Zvelebování domova je důležitou součástí našeho života, nebojte se do toho pustit, bude to stát za to.