Vaky za výhodné ceny

Víte, co patří mezi nejdražší vybavení v obývacím pokoji? Je to pohovka spolu s křesly. Ale nemusí tomu tak být. Dá se na to jít i dost levněji.

Vaky za výhodné ceny

Cpát desítky tisíc do nábytku v obyváku je často dost přehnané. Jasně, jedná se mimo jiné i o reprezentační pokoj, kam obvykle vedeme naše hosty, takže musí nějak vypadat, ale to nemusí automaticky znamenat, že je nutné platit tak nehorázné sumy. Více méně se dá ušetřit na všem, včetně sedací soupravy. Ta bývá obvykle tím nejdražším prvkem v obýváku, jelikož se na ni šetřit skutečně nevyplatí. Levný gauč může vypadat třeba skvěle, ale rozhodně nebude příliš pohodlný s odolností to také asi nebude moc valné. Takový nevydrží dobře sloužit ani pět sezón.

Modrý vak

Ovšem co jiného koupit? Jsou zde i jiné možnosti než jen sezení na holé zemi? Ano, jsou a co je nejlepší, jsou po cenové stránce daleko přijatelnější. Řeč je o sedacích pytlích https://www.beanbag.cz/, které sice na první dobrou nepobrali příliš krásy, ale rozhodně se nejedná o ošklivý produkt, který je potřeba před lidmi schovávat. Jde o jedinečnou záležitost, na kterou je potřeba si trochu zvykat. Většinou to však dlouho netrvá.

Tvar vaků je víceméně vždycky stejný, jen se od sebe odlišují velikostí a barvou, respektive vzory. Není asi žádným tajemstvím, že menší verze jsou vhodné pro děti, větší zase spíše využijí dospělí. Hlavně děti mohou být z vaků nadšené, jelikož ty mohou sloužit nejen ke svému prvotnímu účelu, tedy sezení, ale také mohou fungovat jako hračky. Jsou dostatečně odolné na to, aby se s nimi dalo házet či jinak manipulovat. Navíc ani moc nepřekážejí. Díky své velikosti je možné je obvykle vtěsnat pod postel nebo do skříně. Nezabírají díky tomu moc místa, což je užitečné nejen v malých bytech.

Plážové pytle

Některé odolají vodě

Vaky mají takém tu výhodu, že je možné je v hojné míře využívat také venku. Samozřejmě, že není dobré je používat příliš blízko táboráku, ale jinak by to problém být neměl. Je potřeba si zvolit k tomuto účelu venkovní typ, který disponuje nepromokavou vrstvou, a tudíž může klidně zmoknout.