Pozitivní šok pro váš bazén

Jestliže máte na zahradě instalován na letní sezónu bazén, pak jistě také řešíte kvalitu vody. Ta se může začít prudce měnit (pochopitelně k horšímu) zejména v horkých letních dnech. Určitě si vzpomenete na každoroční hlášení ve sdělovacích prostředcích, která nás informují o kvalitě vody ve vybraných rybnících a na koupalištích.

mořské řasy

Příroda si musí s každou nenadálou situací pomoci většinou sama a jediné, co může rekreant u pokaženého rybníka udělat, je nekoupat se. Vysvětlete to ale svým malým dětem nebo vnoučatům, které stojí u zahradního bazénu s touhou už tam konečně hupsnout. Vy se je tam ale právem obáváte pustit, protože ta voda se vám opravdu nezdá pro koupání vhodná. Nezoufejte vy a ani malí nedočkavci vodních radovánek.

· Nebude vám nic platné stát jako v šoku.
· To raději dopřejte šok bazénové vodě.

Pomocí chlorového organického granulátu https://www.chlorito.cz/chlor-sokmůžete bleskovou rychlostí navýšit koncentraci aktivního chlóru, který zachrání vaši nepříjemnou situaci a dětem letní prázdniny. Jestliže se obáváte, že byste nemuseli správnou dávku odhadnout, pak není problém pořídit si tester chloru. Ten vám zaručeně ukáže, jak na tom právě v danou chvíli vaše zahradní koupaliště je.

bezpečné plavání

Chlor zajistí bezpečné koupání

Pravidelné dávkování aktivního chloru je velice důležité pro zdraví všech, kdo chtějí zahradního bazénu pro osvěžující relaxaci využít.

o Je možné zvolit šokovou chloraci, ale i pravidelnou dávku, která bude pracovat průběžně.

léto v Londýně

Aktivní chlor nezajistí jen odstranění organického znečištění, kterému se dozajista není možné vyhnout, ale i zabrání růstu nebezpečných a nevzhledných zelených a hnědých řas. Tato chemie není pro lidský organismus nikterak nebezpečnou a lze ji tedy použít i v případě, že si v bazénu budou letních radovánek užívat i malé děti.