Nemučte se nedostatkem

I spotřebitelé, i soukromí podnikatelé nejednou narážejí na problémy finanční povahy. Tito se třeba i snaží, aby měli peněz maximum, jenže to, čeho dosahují, není takové, jaké by to mělo být. A když pak někomu takovému peníze scházejí, je to s ním dost nahnuté. Protože určitě víte, co všechno člověk nemá, když za to nedokáže patřičně zaplatit.

Finanční nouze je tedy něco, co by na vlastní kůži nechtěl nikdo nikdy zažít. Je to něco, čemu se každý raději vyhne, má-li tu možnost. A jak taková možnost vypadá? Třeba jako půjčka.

dvě marky

Ano, dočasně se dá s finančními problémy skoncovat i tak, že si člověk někde potřebnou sumu peněz vypůjčí. Jenže to chce v první řadě najít někoho, kdo je ochoten takovou pomoc nabídnout, a to navrch za alespoň relativně výhodných podmínek. A s tím je nejednou potíž. Protože půjčky mohou být sice výhodné, jenže takové se nabízejí jenom těm, kteří dokážou jednoznačně zaručit svoji schopnost je splácet. A ty, které jsou dostupné kdykoliv a komukoliv, a to třeba i v okamžiku, jsou pro změnu obvykle předražené nebo provázené takovými riziky, že je otázkou, zda na ně vsadit nebo raději zůstat v nouzi.

dva miliony marek

Ale pokud jste právě dospěli k přesvědčení, že je to beznadějné, nezoufejte. Existuje totiž i nebankovní hypotéka https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/, a ta je zároveň lehce dosažitelná a výhodná. I když se totiž i zde musí splácení dostatečně zaručit, není to pro mnohé z nás zase až tak nezvládnutelné. Zde se totiž všechno točí kolem nemovitosti, která se tu musí dát coby záruka splácení do zástavy, a kdo takovou zástavu nabídnout může a je schopen hradit aspoň nejnižší splátky, ten se tu pomoci dočká.

I spotřebitelům, i podnikatelům se tedy v podobě nebankovních hypoték nabízí možnost uniknout nezvladatelné finanční tísni. A to i tehdy, když je žadatel chudý jak kostelní myš a navrch má třeba i nějaký záznam v registrech dlužníků.