Chtějte lepší pozici

Velmi jste se těšili na to, až budete provozovat vlastní e-shop. Měli jste vytipované zajímavé zboží, hezkou internetovou prezentaci a spolehlivé dodavatele. Věřili jste, že zákazníci si vaše zboží snadno najdou a že je zajímavé ceny osloví. Potýkáte se však s problémem, se kterým se potýká většina e-shopů na začátku svých obchodních aktivit. Vaše stránky nemají dostatečnou návštěvnost a vy čekáte na první objednávku i několik týdnů. A aby přišla další objednávka, je třeba vyčkat opět několik týdnů. Jak tuto situaci změnit? I vám pomůže optimalizace SEO.
programování na pc.jpg
Probíhá tak, že se na začátku vyberou relevantní klíčová slova, která odkazují na produkty umístěné na vašich internetových stránkách. Jakmile znáte tato slova, je možné upravit obsah na stránkách tak, aby vyhledávač rozpoznal relevantní obsah a umístil vaši webovou prezentaci mezi vyhledané výsledky. Pravidelně a dlouhodobě je pak potřeba věnovat se linkbuildingu SEO. Linkbuilding představuje pravidelné vytváření zpětných odkazů na vaše internetové stránky. Odkaz je vždy součástí poutavého článku, který je zveřejněný na jiných webech. Články jsou rozděleny do kategorií tak, aby byla zajištěna co nejvyšší návštěvnost. Pokud prohlížeč zaznamená, že na určité stránky je často odkazováno na jiných zdrojích, považuje vaše stránky za důvěryhodné a sám je posouvá na první příčky ve vyhledávačích. A první příčky ve vyhledávačích znamenají vysokou návštěvnost, která přináší zajímavé zisky. Konečně bude vaše podnikání vypadat tak, jak jste si představovali, když jste opouštěli své zaměstnání.
pastelka v zubech.jpg
Rádi s vámi probereme vaši představu a navrhneme vhodné řešení. Nabídky a cenové kalkulace jsou vždy individuální podle rozsahu zakázky. Kontaktujte nás co nejdříve. Brzy budou i vaše stránky na předních pozicích v nejpoužívanějších vyhledávačích.