Udělej alespoň NĚCO!

Planeta je naše a naše planeta potřebuje, abychom ji skutečně ochraňovali. Vím, že tyto slova jsou viděna často, ale je nutné se stále o toto téma opírat, protože mnozí z nás nevědí, jaká katastrofa může přijít, pokud se o naši planetu nebudeme řádně starat. Chceme budoucnost pro nás, a i pro naše děti a děti našich dětí, a tak stále dokola a dokola. Jenže proč neděláme vše pro to, aby naše planeta byla opravdu spokojená? Vždyť tolik věcí se může změnit a jde i o maličkosti. Jestliže každý člověk bude dodržovat alespoň základní pravidla, tak se naše planeta bude mít lépe a tím pádem i naše budoucnost bude lepší. Není potřeba se opírat o názory, že za sto let tu už nebudeme. Vždyť tohle děláme nejen pro sebe, ale pro celé lidstvo a pro celou budoucnost lidstva!

myslete zeleně

Třídění odpadu je základ, který by každý občan měl poctivě dodržovat. Taková malá ba i droboučká věc, která nám nezabere téměř žádný čas navíc dokáže neskutečně pomoci. Přesto jsou tu opět tací lidé, kteří si vymyslí výmluvu na to, proč to dělat nemůžou nebo nebudou!

Kupujte si ekologické tašky, vykašlete se na plastové – podpořte firmy a drobné obchodníky zakoupení ekologické tašky a využijte ji i vícekrát. Za tu cenu, ačkoliv je dražší, se vyplatí žít spokojenější život! Mít ten pocit, že jste udělali něco správně a dovést k tomu klidně celou rodinu a své přátelé.

papírová taška

Když budeme jako komunita semknutá a půjdeme lepšímu světu naproti, tak se nám to tisíckrát vrátí zpátky. Nebudeme se muset bát katastrofy, která tímto stylem může přijít. Bohužel stále lidé koukají pouze na peníze a raději budou podporovat průmysl, který ubližuje naší matičce Zemi. Zamyslete se, opravdu chcete žít takhle? Opravdu chcete přispívat k ničení naší planety, která je pro nás domovem? Mějte soudnost a alespoň něco mále udělejte. Každý z vás! Alespoň to málo co může ovlivnit budoucnost.