Pohodlí na prvním místě

Pokud nejste řidič, nebo ten, který všechny přesuny zařizuje, pak můžete v klidu organizovat.

· No tak to odvezeme, řeknete jen tak mimochodem, když přemítáte nad kusem nábytku, který už v bytě jenom překáží.
· Nebo také můžete utrousit větu: Pod stanem na dovolené? To už pro nás není!
· Nebo také můžete stavět, a proto musíte stále dokupovat nějaký ten stavební materiál.
· A také můžete přes léto bydlet na chalupě, která je vzdálená několik desítek kilometrů, a přesunovat se do této destinace vždy na období od jara do zimy.

Jak tyto přesuny co nejlépe zaštítit, to už asi nebude Vaše věc. Protože, kdybyste to měli na hrbu Vy, museli byste vědět:
· jak se přesunout,
· jak to odvézt, jak vyplnit vozidlo, abyste nemuseli dvakrát,
· jak zajistit dovolenou bez stanu, když nesnesete pobyt na jednom místě.
Muži mají ale v těchto technických věcech přehled. Určitě si pořídí velké auto, ale předvídavě si pořizují i tažné zařízení na auto, aby mohli plnit Vaše organizační pokyny. Dají-li se Vaše mimoděk vyslovené věty organizačními pokyny nazvat.

Co Vám nesmí chybět

Zajet si pro stavební materiál s velkým vozem opravdu nestačí. Proto se hodí šikovný přívěs, na kterém si právě nakoupené zboží okamžitě můžete odvézt.

Chcete v době dovolené cestovat, ale nehodláte každou noc trávit v jiném penzionu, nebo turistické chatě? Pořiďte si karavan, který Vám nahradí domácí pohodlí i na cestách.

A převážíte každý rok na vzdálenou chalupu spoustu vybavení, abyste tam mohli v klidu a pohodlí trávit několik ročních období v roce?

A co nutně potřebujete? Muž ví, že bez tažného zařízení na autě se prostě neobejde!

Je přece daleko pohodlnější nespoléhat se na pomoc druhých, ale zařídit si vše hned a na místě! Proč čekat, než Vám firma doveze stavební materiál? Proč trávit hodiny u internetu, abyste skloubili Vaše různorodé každodenní pobyty na dovolené? Proč jezdit dvakrát, když stěhujete domácnost na půl roku na chalupu?
S tažným zařízením na autě se vyvarujete zbytečným komplikacím.