Odreagování a zábava


Hry naživo, i těmito slovy by se daly popsat lasergame Praha. Vše se odehrává v jedné herně, která se nachází v našem hlavním městě. Je všem přístupná, takže si zde mohou zahrát jak starší tak i mladší občané.

labyrint (52)

  • Pozvat na akci můžete spolužáky, kamarády, příbuzné, rodinu, ale také kolegy, známé, zažít tímto způsobem netradiční oslavu nebo setkání.
  • Vyzkoušejte si na vlastní kůži jaké to je, když můžete střílet ze zbraně. Samozřejmě se jedná pouze o laserovou zbraň, čili vám žádným způsobem neublíží.

Jako u počítače, jen to prožíváte naživo. Konečně se trochu protáhnete a zažijete s kamarády netradiční zážitek, o kterém si ještě dlouho budete povídat. Vyzkoušejte si, jaké to je, když si můžete jít zastřílet na vlastní kůži. Neotálejte a nepolevujte, jinak skončíte špatně. Vítěz je jen jeden.
Je hned několik typů her, takže je opravdu z čeho vybírat.

Na výběr ze dvou arén:

  1. Tajemný labyrint – ničeho se nebojíte a jdete do všeho naplno? Vyzkoušet můžete tajemný labyrint. Moderní prostředí jako stvořené pro všechny typy hráčů. Začínající, zkušení i experti si rádi zahrají v takovémto prostředí, které vám má co nabídnout. Utvořte tým a jděte do toho naplno!
  2. Aztécké ruiny – historické Aztécké ruiny jsou prostředí velice vlídné, lež zrádné. Nikdo neví, kde se objeví nepřítel, za kterým rohem, keřem nebo stromem se skrývá. Nedejte mu šanci, aby vás našel a naopak vyběhněte ze skrýše jako první a překvapte ho ze zálohy. Nebo se budete skrývat? Jen pozor, abyste neskončili dříve, než jste začali.

DSC_0201
Jakmile si vyberete arénu, můžete si vybrat ještě herní mód. Těch je hned několik různých typů, takže můžete vyzkoušet to, na co se zrovna cítíte. Po domluvě už můžete začít hrát. Dva týmy proti sobě. Tým může mít různý počet členů. Zarezervujte si den, který chcete přijít a navolte počet osob. Už pro vás vše bude připravené.