Módní více je někdy méně

Móda se mezi námi řeší už od pradávné doby. Princezny a královny usilovaly o to, aby měly co nejobjemnější šaty, jelikož to symbolizovalo jejich postavení a bohatství, především krásu samozřejmě. Nosily se nafoukané účesy a mnoho dalších, které si my v dnešní době dokážeme jen sotva představit. Část žen se snaží s módou jít, kupují si pravidelně nejnovější kousky, aby pravidelně obnovovaly svůj šatník a byly vždy v obraze. S módou se dá ovšem jít i v případě, pokud se držíme pár zásad a nepotřebujeme si k tomu ani vyprázdnit celou peněženku. Stačí se držet jednoduchosti a nic nepřehánět. Méně je více. Určitě to ale neplatí, pokud máte nějaký výraznější styl, který vám vyhovuje. Je především na nás, v čem se cítíme dobře a v čem ne.

žena

Pokud nám to někdo komentuje v nevhodném směru, neměli bychom mu věnovat pozornost. Nikdo by nám neměl rozmlouvat to, v čem se cítíme dobře, ať už se jim to líbí nebo ne. Je to naše volba, pokud vám někdo mluví do vámi zvoleného outfitu, aniž by vám chtěl pouze mile poradit, neřešte jej. Koukejte na to, zda se to líbí vám, to je to nejpodstatnější.

boty

K čemu by nám bylo, že bychom se líbili ostatním, když se sami budeme cítit úplně mimo? To by nikam nevedlo, neneslo by si to nic dobrého ani zdaleka. Jestli se vám líbí křiklavé barvy a mnoho ozdob nebo úplný opak, nic není špatně. Náš vlastní styl ukazuje ostatním naší originalitu a kreativitu. Ne vždy se bude náš styl líbit úplně všem, ale určitě se najdou i příznivci, které dost možná namotivujete k tomu, aby začali nosit to, co mají rádi jen oni sami a nikdo jiný. Může to ovlivnit náhodného kolemjdoucího, ale dost možná i někoho z vašeho blízkého okolí. Nikdy to nevíte, nebojte se být takoví, jací jste, žijeme snad jen jednou, ne? Tak si to musíme pořádně užít i včetně naší nejlepší módy.