Interní systémy od A do Z

Většina firmem je tvořena odděleními, která spolu spolupracují na každodenní bázi a potřebují efektivní nástroje, které jim to usnadní. Standardní dostupné programy ale ne vždy nabízí dostatečnou flexibilitu a často tak firmy platí i za funkce, které nevyužijí. Řešením tohoto problému je software na míru, který přesně zmapuje potřeby dané firmy a připraví žádoucí funkce do nejmenších detailů.

zdrojový kód

Tvorba aplikací je toho skvělým příkladem a nabízí přesné zmapování potřeb firmy a následné převedení do konkrétního, flexibilního interního systému. Výsledkem je software, který umožní zaměstnancům pracovat rychleji a usnadní jim jejich každodenní činnosti. Komplexní interní systém pak spojuje všechna oddělení, a to od obchodu, přes logistiku až po účetnictví. Všechna oddělení tak mají přehled o tom, jaké jsou požadavky nejen kolegů, ale i vedení. V případě potřeby je navíc možné jednotlivé funkce měnit nebo přidávat a reagovat tak na potřeby trhu ale i společnosti samotné.

práce na počítači

Technické zpracování

Kvalitní webová aplikace by kromě potřebných funkcí měla disponovat i technickými parametry, které se postarají o správné zobrazení, jednoduchý přístup odkudkoli, ale i plynulý a rychlý chod. Proto při programování používáme nejmodernější programovací jazyky, které spolupracují s prohlížečem a splňuje přísné standardy organizace W3. Responzivita, rychlé načítaní i plynulost systému proto nejsou problémem a systém pracuje správně takřka na jakémkoli zařízení.

Proces tvorby interního systému:

  1. Zmapování potřeb a požadavků klienta
  2. Příprava projektu a návrh struktury
  3. Realizace
  4. Testování
  5. Provoz

Během celého procesu vždy probíhá intenzivní komunikace, díky které je možné reagovat na požadavky klienta a připravit přesně takový interní systém, který pomůže firmě k maximální efektivitě v náročném konkurenčním prostředí.